تعمیرگاه مرکزی ویرپول شعبه تجریش: 22717796-22718535 شعبه ستارخان:44291224-44291259 شعبه امین حضور:33444219-33444229

تعمیرات یخچال فریزر ویرپول در تهران

تعمیرات یخچال فریزر ویرپول در تهران با تخصصی ترین متخصصان و کادر مجرب و در کمترین زمان در درب منزل شما انجام می شود. ویرپول (Whirlpool) یکی از بزرکترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی در جهان است که برترین کیفیت یخچال فریزر و ساید بای ساید را تولید می کند و در این زمینه حرفی برای گفتن دارد و توانسته موفقیت های زیادی را در تولید این لوازم خانگی کسب کند. طراحی یخچال فریزر ویرپول در گروه یخچال و فریزرهای بالا-پایین  رده بندی می شوند و غالبا یخچال در بخش فوقانی و فریزر در بخش تحتانی قرار دارد.

طراحی یخچال فریزرهای ویرپول

فرم ساده یخچال فریزر زیبایی آن را دوبرابر کرده است. پنل کنترلی یخچال فریزر ویرپول در بخش فوقانی دستگیره های درب تعبیه شده که باعث دسترسی بیشتر به آنها می شود. دستگیره ‌ها در بخش وسط و به حالت کششی قرار دارند.

در روی درب آبریز تعبیه شده تا بدون اینکه داخل یخچال را باز کنید بتوانید از آب خنک استفاده کنید. درون یخچال نیز با طبقه بندی های مختص این برند طراحی شده است.

یخچال فریزر ویرپول دارای فیلتر مخصوص است که جلوی بوی نامطبوع و باکتری‌ ها را می گیرد و نمی گذارد بو بر روی سایر مواد غذایی گذاشته شده در یخچال منتقل شود.

نکات ایمنی در هنگام استفاده از یخچال فریزرهای ویرپول

فریزر نیز فضای کافی برای گذاشتن انواع مواد غذایی دارد که از دو کشو در پایین و یک درب باز شونده در بالا تشکیل شده است. یخ‌ ساز هم در همین بخش تعبیه شده است. روی درب فریزر هم دو طبقه به زیبایی خودنمایی می کنند.

یخچال فریزر ویرپول یکی از لوازم خانگی ویژه ویرپول با کارایی‌های عالی است که درجه دمای سرد و هماهنگ را با کمک فن های خنک کننده در همه جای یخچال و فریزر پخش می کند و سبب دوام و ماندگاری بیشتر مواد غذایی درون داخل یخچال می شوند.

درجه دمای بالاتر از نقطه انجماد آب در همه بخش های فریزر وجود دارد که برای نگهداشتن مواد گوشتی و حتی سبزیجات فاسد شدنی، بهترین انتخاب است. در کل یخچال فریزر ویرپول یک وسیله خانگی بدون برفک می باشد که با حفظ رطوبت خود به تازه ماندن همه میوه ها و سبزیجات درون یخچال و فریزر کمک می کند.

قیمت یخچال ویرپول دوقلو

یخچال دوقلو ویرپول یا 128 کیلوگرم وزن و در اندازه های ابعاد630 × 1190 × 1875 میلی‌متر

و با ظرفیت 363 لیتر و ارتفاع 187 سانتی متر و عمق بدون درب 63 سانتی متر، پهنا  59 سانتی متر، و نمودار مصرف انرژی A++، و طبقه بندی رنگی با جنس استیل بهترین انتخاب برای خانم های خانه دار مشکل پسند است.

برای خرید هر یک از لوازم خانگی ویرپول و به خصوص خرید یخچال دوقلوی ویرپول و دریافت خدمات پس از فروش یخچال ویرپول می توانید با ما در ارتباط باشید.

خدمات پس از فروش ویرپول

خدمات پس از فروش ویرپول در صورتی‌ که دستگاه شما دارای ضمانت نامه شرکتی باشد و زمان انقضای آن سپری نشده باشد در صورت بروز هرگونه ایراد احتمالی به شما کمک می نماید تا بتوانید از مزیت ها و تعهداتی که نمایندگی رسمی ویرپول در برابر محصولات ویرپول دارد استفاده نمایید و با تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ویرپول و تعمیرات ساید بای ساید ویرپول از این خدمات برخوردار گردید.

اما اگر شما به هر علتی از جمله پایان یافتن زمان انقضای ضمانتامه یا مفقود شدن برگه ضمانت نامه نمی ‌توانید از خدمات پس از فروش ویرپول استفاده کنید می توانید با یکی از تعمیرگاه های مجاز یخچال فریزر ویرپول در سراسر ایران و به ویژه در تهران و کرج یا دفتر مرکزی تعمیرات یخچال فریزر ویرپول و تعمیرات ساید بای ساید ویرپول تماس برقرار کرده و با بیان نمودن مشکل خود با همکاران ما در این بخش مناسب ترین شیوه را برای تعمیر یا خدمات یخچال فریزر و ساید بای ساید ویرپول دریافت کنید. ارائه خدمات با کیفیت به شما باتجربه چندین ساله از افتخارات ماست.

در صورتی که نیاز به تماس با تعمیرات یخچال فریزر ویرپول و خدمات پس از فروش یخچال فریزر ویرپول و ساید بای ساید ویرپول داشته باشید می توانید از شماره تلفن های موجود در سایت که در بخش تماس با ما درج شده، استفاده کنید و خدمات لازم برای تعمیرات یخچال فریزر ویرپول و سایر برندهای معتیر دریافت کنید.

شرکت ویرپول

شرکت ویرپول یک تولدیکننده لوازم خانگی آمریکایی و چندملیتی است، که در کار تولید و ارائه لوازم الکترونیکی خانگی و تجاری است. این شرکت از سال 2006 تحت تاثیر رقابتی که با شرکت سوئدی الکترولوکس داشت، تبدیل به بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی جهان شد. شرکت ویرپول در سال 1911 به وسیله لوئیز آپتون در سنت.جوسف، میشیگان بنیانگذاری شد و هم اکنون 70 کارخانه تولیدی و مرکز تحقیق و توسعه را در جهان مدیریت می کند و دارنده بیش از 80 برند جهانی در زمینه لوازم برقی خانگی است.

با گذشت سالیان ویرپول، با فکر اجرای صحیح فعالیت هایش بر مبنای تعهدنامه شرکت همواره سعی کرده کیفیت محصولات اش را بهبود بخشد و رفاه زندگی مشتریان و کارمندان اش را بالا ببرد. همانگونه که خانواده آپتون با توسعه و بهبود سخت گیرانه خود، دستگاه لباسشویی اش را در مقابل جامعه، مشتری ها، کارمندان مسئول قلمداد می کرد و باور داشت که هیچ راه نادرستی برای رسیدن به منشی درست وجود ندارد در این سال ها نیز به این تعهد خود پایبند مانده است.

نمایندگی فروش ویرپول در تهران

نمایندگی فروش یخچال فریزر ویرپول یکی دیگر از خدمات بخش تعمیرات یخچال فریزر ویرپول است که با تعرفه های اعلامی از سوی اتحادیه در سراسر ایران به ارائه خدمات فروش مشغول است.

این نمایندگی داری ویژگی های خاصی از جمله انجام همه تعمیرات در منزل شما، ارائه خدمات به صورت شبانه روزی، به کارگیری از مهندسان و تعمیرکاران ماهر و متخصص در زمینه هر یک از محصولات ویرپول، تعویض قطعات معیوب و غیرقابل تعمیر با قطعات اصل و فابریک با اعطای کارت گارانتی رسمی با فاکتور، سرعت خدمات رسانی و بالاترین بردن هر چه بیشتر رضایت مندی مشتریان است.

شما برای خرید هر یک از لوازم خانگی ویرپول و به خصوص خرید یخچال فریزر ویرپول و دریافت خدمات پس از فروش یخچال فریزر ویرپول می توانید با ما در ارتباط باشید. راه ارتباطی مطمئن با ما شماره تلفن های درج شده در وب سایت نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ویرپول است. ما خدمات قبل از فروش و خدمات بعد از فروش خود را به بهترین نحوی به شما ارائه می دهیم و امید داریم که بتوانیم شرایط آسایش بیشتر شما را در منزل برای شما فراهم آوریم.

قیمت لوازم خانگی ویرپول

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ویرپول همه قیمت های مصوب تعمیراتی خود را براساس نرخ معین شده نهادهای نظارتی ارائه می دهد، همچنین قبل از انجام تعمیرات، برآورد هزینه تخمینی به شما داده می شود و همه تعمیرات یخچال فریزر را در محل کار و منزل شما انجام داده و بعد از اولین تماس شما در کمتر از پنچ ساعت تعمیرکاران ما در آنجا حاضر می شوند.

جلب رضایت و اعتماد شما بهترین پاداش برای ماست. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ویرپول دارای مجوز و پروانه کسب معتبر از اتحادیه مربوطه است و خدمات پس از فروش خود با نظارت این ارگان انجام می دهد.

شعبه تجریش: 22717796-22718535

شعبه ستارخان: 44291224-44291259

شعبه امین حضور: 33444219-33444229