تعمیرگاه مرکزی ویرپول شعبه تجریش: 22717796-22718535 شعبه ستارخان:44291224-44291259 شعبه امین حضور:33444219-33444229

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش ویرپول ، در سال ۲۰۰۳ ، ویرپول نخستین سازنده لوازم خانگی ای بود که پایین آورنده سطح تولید گازهای گلخانه ای بود و توانست در فاصله سال های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۸ رده تولید گازهای گلخانه ای را سه درصد کم کند.

خدمات پس از فروش ویرپول

خدمات پس از فروش ویرپول در حال حاضر با وجود رشد ۸۰ درصدی حجم تولیدات در مقایسه با ۱۹۸۷ تولید مواد شیمیایی سمی ایجاد شده از فعالیت های کارخانه ۹۰ درصد کمتر از همان سال است. با گذشت سالیان ویرپول، با فکر اجرای صحیح فعالیت هایش بر مبنای تعهدنامه شرکت همواره سعی کرده کیفیت محصولات اش را بهبود بخشد و رفاه زندگی مشتریان و کارمندان اش را بالا ببرد. همانگونه که خانواده آپتون با توسعه و بهبود سخت گیرانه خود، دستگاه لباسشویی اش را در مقابل جامعه، مشتری ها، کارمندان مسئول قلمداد می کرد و باور داشت که هیچ راه نادرستی برای رسیدن به منشی درست وجود ندارد در این سال ها نیز به این تعهد خود پایبند مانده است.

نمایندگی تعمیرات ویرپول با داشتن تجربه چندین ساله آمادگی های لازم را برای ارائه خدمات هر یک از دستگاه های ویرپول و به ویژه لباسشویی ها و یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید، ماشین ظرفشویی و مایکروفر را دارد. این خدمات مختصص محصولات ویرپول نبوده و شما می توانید برای مشکل و عیب فنی هر یک از برندهای معتبر جهانی و ایرانی با ما در تماس باشید و رفع نقایص آنها را از ما بخواهید. این امکان برای شما وجود دارد که به صورت مستقیم با تعمیرگاه مجاز ویرپول در تماس باشید. شماره های تماس نمایندگی تعمیرات ویرپول در سایت و در بخش تماس با ما درج شده اند.

خدمات پس از فروش ویرپول

خدمات پس از فروش ویرپول درصورتی‌که دستگاه شما دارای ضمانت نامه شرکتی باشد و زمان انقضای آن سپری نشده باشد در صورت بروز هرگونه ایراد احتمالی به شما کمک می نماید تا بتوانید از مزیت ها و تعهداتی که نمایندگی رسمی ویرپول در برابر محصولات ویرپول دارد استفاده نمایید و با تماس با نمایندگی تعمیرات ویرپول از این خدمات برخوردار گردید اما اگر شما به هر علتی از جمله پایان یافتن زمان انقضای ضمانتامه یا مفقود شدن برگه ضمانت نامه نمی ‌توانید از خدمات پس از فروش ویرپول استفاده کنید می توانید با یکی از تعمیرگاه های مجاز ویرپول در سراسر ایران و به ویژه در تهران و کرج یا دفتر مرکزی تعمیرات ویرپول تماس برقرار کرده و با بیان نمودن مشکل خود با همکاران ما در این بخش مناسب ترین شیوه را برای تعمیر یا خدمات انواع محصولات ویرپول دریافت کنید. ارائه خدمات باکیفیت به شما باتجربه چندین ساله از افتخارات ماست.

تماس با نمایندگی تعمیرات ویرپول

در صورتی که نیاز به تماس با نمایندگی تعمیرات ویرپول و خدمات پس از فروش ویرپول داشته باشید می توانید از شماره تلفن های موجود در سایت که در بخش تماس با ما درج شده، استفاده کنید و خدمات لازم برای انواع محصولات ویرپول و سایر برندهای معتیر دریافت کنید. نمایندگی تعمیرات ویرپول همه قیمت های مصوب تعمیراتی خود را براساس نرخ معین شده نهادهای نظارتی ارائه می دهد، همچنین قبل از انجام تعمیرات، برآورد هزینه تخمینی به شما داده می شود و همه تعمیرات را در محل کار و منزل شما انجام داده و بعد از اولین تماس شما در کمتر از پنچ ساعت تعمیرکاران ما در آنجا حاضر می شوند. جلب رضایت و اعتماد شما بهترین پاداش برای ماست.

نمایندگی تعمیرات ویرپول دارای مجوز و پروانه کسب معتبر از اتحادیه مربوطه است و خدمات پس از فروش خود با نظارت این ارگان انجام می دهد.

نمایندگی ویرپول غرب تهران

نمایندگی تعمیرات ویرپول با داشتن نیروی کارآزموده و حرفه ای آماده خدمات رسانی به اهالی ساکن در غرب تهران می باشد و دستگاه های ویرپول را تحت پوشش تعمیراتی خود دارد. بعد از اولین تماس شما تکنسین ها و تعمیرکاران ما در کمتر از 5 ساعت در محل سکونت و محل کار شما حضور می یابند و نسبت به برطرف نمودن ایرادهای احتمالی دستگاه های شما اقدام می کنند. کادر مجرب و آموزش دیده ما به تمام جوانب دستگاه های ویرپول و قطعات سخت افزاری و نرم افزاری این برند و سایر برندهای معتیر آشنایی هایی لازم و کافی را دارند و با این شناخت آماده ارائه خدمات در غرب تهران به مشتری های عزیز هستند.

نمایندگی ویرپول شرق تهران

دستگاه های برند ویرپول از جمله دستگاه های ساید بای ساید ویرپول، جاروبرقی ویرپول، لباسشویی ویرپول، ماشین ظرفشویی ویرپول و غیره تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ویرپول شرق تهران است. نمایندگی ما تعمیرات این دستگاه ها را مثل روز اول تحویل شما می دهند شما بدون هیچ نگرانی دستگاه های ویرپول خود را به متخصصان ما بسپارید و آنها را صحیح و سالم و بدون هیچ ایرادی از آنها تحویل بگیرید. جلب رضایت و اعتماد شما مایه افتخار ماست.

نمایندگی ویرپول شمال تهران

اگر یکی از قطعات دستگاه های ویرپول نیاز به تعویض داشته باشد نمایندگی تعمیرات ویرپول قطعه های مشکل پیدا کرده را با قطعات اصل و اورجینال تعویض می نماید و برای شما برگه گارانتی نامه 36 ماهه صادر می نماید. البته گفتنی است که همه محصولات دارای این گارانتی هستند و هنگام فروش به مشتریان تحویل داده می شوند. در طول این مدت هر موقعی که دستگاه شما دچار مشکل شد با یک تماس می توانید خدمات پس از فروش ویرپول را دریافت کنید و اگر این مدت زمان اتمام یافته باشد، باز ما در خدمت شما هستیم.

نمایندگی ویرپول جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات ویرپول در همه منطقه های تهران بزرگ نمایندگی فعال تعمیرات این برند معتبر را دارد تا مشتریان عزیز از بابت نیاز به تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات ویرپول مشکلی نداشته باشند. نمایندگی ویرپول جنوب تهران همه خدمات مربوط به دستگاه های ویرپول و همچنین تعمیرات، نگهداری و تعویض آن را در منطقه جنوبی تهران انجام می دهد و به صورت شبانه روزی در خدمت مشتری های عزیز است. با یک تماس تلفنی همکاران ما برای برطرف نمودن مشکل دستگاه تان در محل سکونت شما حاضر می گردند.

icon

شماره تماس خدمات پس از فروش ویرپول

شعبه تجریش: 22717796-22718535

شعبه ستارخان:44291224-44291259

شعبه امین حضور:33444219-33444229

icon